Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz <Adamsky> #36 üzenetére

    Te nem olvasod a hozzászólásaidra adott választ?
    de olvasom, csak rosszul fogalmaztam meg, igazából helyeslés akart lenni, hogy rendes minőségű füldugót adnak hozzá. a plazamtévés analógia nem igazán találó ide, mert nem arról volt szó, hogy elvárnám, csomagoljanak ezek mellé csúcskategóriás füldugókat, 40 ezerbe kerülő 512 megás lejátszók és 2 ezebre kerülő füldugók viszonyáról volt szó.

    fémház: tulajdonképpen nem a ház anyaga a kérdéses, hanem hogy mennyire időtálló, szerintem ez is kéne számítson, ha már prémium kategóriáról beszélünk. ezek a selymes és csillogó műanyagok minden bizonnyal nagyon könnyen karcolódnak, ilyen szempontból igenis jobb lenne egy fémház és karcálló anyagból készült képernyő, ha már csúcskategóriáról beszélünk.
    telefonoknál más a helyzet, véleményem szerint az egész iparág a gagyi parasztvakításra épül, nem pedig a minőségre vagy az időtállóságra.

    monokróm/színes - szerintem is baromság a színes kijelző egy zenelejátszóra, ugyanakkor a prémium kategóriát ezzel (is) reklámozzák (parasztvakítás). namost prémium árú kütyünél azért prémium szolgáltatások is elvárhatók, még ha azok éppoly fölöslegesek is, nem?

Új hozzászólás Aktív témák