Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ponti_ak

    addikt

    válasz fercsi #143 üzenetére

    Szia,
    eszembe jutott, hogy magán a lejtászón is van memória törlés opció a Settings/System alatt "Clear memory" néven, illetve a "Load Defaults" is ott szerepel (2.51-es fw-nél).

    Előbb még próbáld ki azokat is, aztán ha nem segítenek, akkor szvsz nyomd vissza a régi, helyesen működő fw-t (a fw-cserének része a memória törlése is, ezért lehet hogy a file-struktúra is helyreáll tőle közben). A fw-upgrade minden lépést betartottad egyébként? Az (is) lehet a baj forrása..

    Én nem formáztam még az enyémet (a G3-mat már igen, korábban), de tudtommal a fw külön partíción (vagy külön fizikai memóriában) van, ezért szvsz nem árthatsz neki egy format-tal, de ha nem akarsz kockáztatni, akkor ne csináld, és csak nyugodtan, ne kapkodj. :)
    Továbbá régebbi fw-t sem ajánlok, a 8gigás példányok esetében a 2.20-ra való visszatérés pl majdnem "téglásítás"-hoz vezetett 1-2 embernek a fan-site fóruma szerint.

    Ha a fentiek nem segítenek (bár szerintem a fw-visszaállítással menni fog), akkor hívd fel a 'patikát, hátha hallottak már ilyen hibáról.

    ui: azt mondtad, 2.51-re upgrade-eltél. Véletlenül nem a 2.51b-t sikerült feltenned? Mert van végleges is, és nekem azzal minden ok.

  • fercsi

    csendes tag

    válasz fercsi #143 üzenetére

    Nem hiszem el..... vihetem szervízbe :O
    Azt gondoltam, visszateszem a 2.50 fw-t, azzal nem árthatok, formázást majd utána, ha nem segít.... rosszul gondoltam.
    A második usb csatlakoztatás után már nem ismeri fel a gép.
    Jobb lett volna, ha hallgatok rád. :W .... utólag már belátom

    Ugye azért nincs nagy baj, szervizben helyreteszik könnyedén!?

Új hozzászólás Aktív témák