Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eszterencs

    HÁZIGAZDA

    válasz ody42 #19 üzenetére

    Jaja, volt wifi a sajtószobban és vittem notit, megpróbáltam vele feltölteni képeket, hát nem nagyon volt sebessége...

    Az egyetlen mód, ahogyan netezni tudtam, az az volt, hogy a kiállított gépből kihúztam a kábelt és átdugtam az enyémbe, de ezt nem néztél túl jó szemmel... :) és még ez is elég lassú volt.

    Ráadásul idén csak egyedül voltam kinn, és ilyenformán a kiállítás elsősorban tárgyalásokkal telt számomra, kevesebb idő jutott a standokon való bámészkodásra meg a live beszámolóra.

    De amúgy, minden nehézség ellenére eközben folyamatosan mentek ki a friss hírek a coomputexes bejelentésekről az oldalon, szóval azért nem hiszem, hogy panaszra lenne ok ezen a téren... :)

    Holnap jön a beszámoló folytatása, ami ebben a két cikkben nem szerepel, azokhoz az infók még vagy nem voltak hozzáférhetőek, vagy hírben jelennek majd meg a napokban.

  • eszterencs

    HÁZIGAZDA

    válasz gorlin #36 üzenetére

    Samsung nem volt kinn, mert az koreai cég.

    A Computexen elsősorban a tajvani cégek képviseltetik magukat, illetve van egy kicsike japán és egy kicsike külföldi szekció, de nem jellemző, hogy a nagy, nem tajvani cégek eljönnének ide.

  • eszterencs

    HÁZIGAZDA

    válasz ody42 #48 üzenetére

    Vicces, mert abszolút nem! :) Más világ Ázsia! (nekem óriási élmény volt amúgy) Olyan kedvesek ezek a lányok, olyan szerények, olyan készségesek! És olyan jóindulatúan állnak hozzá mindenhez! Csak felemelem a fényképezőt és azonnal pózolnak és mosolyognak mindenkinek. :) Könnyű őket fotózni és nem lehet őket nem megszeretni. :) Bezzeg az európai kiállításokon úgy kell kérni őket, hogy álljanak be és akkor is kérdéseket tesznek fel, hogy hol jelenik majd meg, meg látni akarják az elkészült fotót... :)

  • eszterencs

    HÁZIGAZDA

    Sajnálom, hogy nem tudok mindenkinek a kedvére tenni. :B

    Ha a híreket és a tesztjeinket olvassátok, látható, hogy a nagy bejelentésekről azonnal írunk, sőt, sok esetben hírezés helyett rögtön tesztet jelentetünk meg. Nem akartam magunkat ismételni az összefoglaló cikkben, de vannak azért linkek egy-egy hírre, cikkre.

    Másfelől meg őszintén szólva, az 1500 kiállítóból 1450 neve tökéletesen ismeretlen Mo.-on és körülbelül ugyanazokat is állítják ki vagy olyan termékskálát fednek le, amivel nem foglalkozunk, pl. kommunikációs termékek, digitális otthon, szerverek, hálózatépítés, autós elektronika, biztonságtechnika, szoftver... Meg aztán nem olyan izgalmasak az olyan része, mint pl. volt egy csak ventilátorgyártó részleg, kb. 500 egyforma méretű standdal, mindben csak-csak ventilátorok. Vagy másik rész, csak tökegyforma multimédiás kütyükkel, 228-féle kicsit különböző külsejű, ugyanolyan belű mp3-lejátszó. :) De ha komolyan erre van igény, legközelebb minden standot lefotózok örömmel és csak kockulás lesz, semmi nő, semmi táj, semmi 101... :Y csak elolvasva a korábbi tudósításokat, mintha sokan hiányolták volna a lányos képeket, meg értékelték volna a beszámolók sajátélmény megközelítését... :)

    A második rész (holnap reggel megy ki) kicsit terjedelmesebb lesz, de továbbra sem teljes, mert csak arról írtam, ahol jártam is, és bizony tartalmaz ismétcsak szubjektív részeket, mert valamiért azt hiszem, van, akit az is érdekel, és néha az oldal talán megenged ennyi eltérést a hardverektől.

    Az, hogy nőnemű vagyok, legyen mellékes, a munkámban is az, nem szeretném, ha emiatt máshogy állna bárki is a cikkhez vagy hozzám, akár pozitív, akár negatív irányban.

    A fotók minősége olyan, amilyen, Keopsz sokkal jobban fotóz mint én. :R Az is tény, hogy meg kellene tanulnom már végre rendesen fényképezni, meg a gépem (Olympus C770) se nagyon szereti se a kontrasztot, se a kevés fényt... szóval a képek miatti kritika úgy érzem, jogos, tömöríteni meg sajnos muszáj, mert különben fél nap feltölteni a szerverre... :(

    Szóval a kritkát elfogadom, a hibáimból igyekszem tanulni, és már jeleztem a főnökségnek, hogy jó lenne legközelebb nem egyedül menni... :)

Új hozzászólás Aktív témák