Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dokanin

    aktív tag

    válasz Alogonomus #3 üzenetére

    A jogi felelősség problémája kb egy az ezerből, amit még meg kéne oldani ahhoz, hogy ötös szintű önvezetésről beszélhessünk.
    Szerintem most úgy állunk, hogy a még a megoldandó helyzetek listája sem definiálható pontosan. Kb szinte még én is végtelen esetet tudnék felsorolni, amikre kéne valami szoftveres megoldást találni, de még elvi szintem sem tudom megmondani, hogy mi is lehetne az. Ha pedig még a vízió sincs meg, elég nehéz működő szoftvert összerakni.
    Ilyenkor persze, lehet mondani, hogy ja, mert én nem értek hozzá. Valóban nem vagyok szakértője az önvezetésnek, viszont szakértője vagyok más komplett szoftverrendszerek tervezésének kb 25 éve. És a Google-ben és a többi cégben, pont ugyanolyan arcok ülnek, mint én. Ők is kb hozzám hasonló múlttal próbálnak összerakni valamit, ami korábban még nem volt. Szerintem ez most lehetetlen küldetés egyelőre.
    Persze más gondolhatja másképp, mindenkinek a szíve joga. Én nem akarok meggyőzni senkit. Mindenki azt gondol amit akar és ott égeti el a pénzét ahol akarja.

Új hozzászólás Aktív témák