Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CrAzY88

    aktív tag

    válasz Fryskitt #27 üzenetére

    Teljes mértékben egyet kell hogy értsek veled.
    Látom, azért még vagyunk páran akik felfogják a dolgok miértjét.
    Tény hogy így nem lehet otthon kókányolni, de én nem is szeretnék.
    A zugszerviz meg elmehet a fenébe, anno szívtam is emiatt akkor még a Samsung S7 Edge mi mással, mint a kijelzővel...
    2 hétre mentem haza, 2x egy hétig volt a zugszervizben. Egyszer kicserélték a kijelzőt és/vagy üveget, utána meg fel kellett nyitni mégegyszer, mert csak az egyik érintőgomb működött.
    Ugye most felteszi az ember a kérdést, hogy a párosított alkatrészek mit segítenek?!
    Csak annyit, hogy eszembe sem jut, hogy a kókányolás útjára lépjek ha nincs olcsóbb, okosba’ megoldás, és nem vagyok Mo.-on 2 hetet a mai világban mobiltelefon nélkül :W
    És persze hogy melegedett messenger beszélgetés közben, ráésett egy vízcsepp, és a fülemnél szét is durrant az üveg. Ebből az következik, hogy az utolsó legjobb emlékem is rossz a Samsungot, illetve a zugszerviz tekintetében. Ekkor pedig, visszatértem az Almához, és hozzájuk hordom talicskával a pénzt, önfeledten, mosolyogva. :DD

    Szóval, ennyit számit hogy az ember hogy, miként szervizeli a készülékeit, illetve milyen emlékei maradnak az adott márkával kapcsolatban.

    Bocsi hogy hosszú lett, ezt rövidebben nem nagyon lehetne megoldani.

    Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

Új hozzászólás Aktív témák