Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz Ragadozó #14 üzenetére

    Pedig nekem volt, és nagyon szerettem a hanghűségét, és a dinamikáját.
    Az egyik fősuliban is egy hangvágó teremben digitális Pana HM erősítőt használnak tesztkészüléknek, és talán nem is véletlenül ez egy zenész, zeneszerző, hangmérnök tanár személyes kedvence :U
    Szóval a digitális még mindig jobb, realisztikusabb, dinamikusabb, és jóval drámaibb, mint sok félvezetős erősítő. Azért ez, egy HM erősítőnél nem utolsó szempont ;)
    A csövesek azok tényleg más kategória, de ők is színezik a hangot, ellenben a digitális erősítőkkel, és egy jobb példány a hétköznapi embereknek már abszolút a megfizethetetlen kategóriába tartoznak, az alacsony dinamikai terhelhetőségiéről nem is beszélve. Hifiben tényleg jobbak, sőt a legjobbak azoknak, akik meg tudják fizetni, de nem véletlenül nincs, és szerintem nem is lesz csöves HM erősítő a piacon. :B
    A Pioneer tv-k képminősége mennyire jelent meg a Pana plazmáiban? Egyáltalán érezhető a javulás, és megközelítik a régi Pio tv-k képminőségét a mai Pana plazmák? És ha igen, mennyiért, és melyik szériájuk az ex. Pioneer modell?

    [ Szerkesztve ]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák