Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KerryVTR

    tag

    válasz zolokas #377 üzenetére

    Ezt ígérgetik minimum fél éve! Nem lesz belőle lósz@r sem szerintem! :U Ne legyen igazam!!!
    Pedig szerintem ez az egyik legalapvetőbb funkció kellene, hogy legyen. És ezzel csak akkor szembesül az ember, amikor már elkezdni használni. A felvételért is már külön kell fizetni, és bármit nem is vehetsz fel.
    Én eddig sem néztem sokat tv-t, de amióta ez van, azóta egyáltalán. Nem vagyok hajlandó sem fejből megjegyezni, melyik csatornának mi a száma, sem átlépdelni 100 csatornát, mire oda jutok, ami esetleg érdekelne.

    Ha előbb olvastam volna utána a fórumon én hülye, akkor tuti nem cserélek Digiről. Nem azért, mert az annyira király, hanem azért, mert ez a smartbox egy vicc.
    Ráadásul még hazudtak is az ügyfélszolgálaton, amikor tisztáztuk, hogy mi mennyibe kerül, és mi hogyan működik.
    Azt mondta a fickó (3-an hallottuk!!!), hogy ki kell próbálni, és ha nem tetszik, akkor lehet kérni a régi boxot simán. Aztán amikor felhívtam őket ezzel a szándékkal, akkor meg mondták, hogy ilyen lehetőség nem is volt, és nem értik miért mondta ezt a kollégájuk. Hirtelen olyan mérges lettem, hogy bort tudtam volna fejteni. :W
    Ugyan sokat nem segített, és le is sz@rta az ügyfélszolgálatos, de higgadtan elmondtam nekik a véleményemet az egészről, hogy mennyire tartom gusztustalannak az egész eljárást.

    Beszereléskor megkérdeztem a szerelőt, hogy működik-e wifiről a beltéri, mert akkor nem kéne furkálni, kábelezgetni, stb... Azt mondta nem, csak kábellel.
    Majd miután elment, átállítottam wifire, és gyönyörűen működik azóta is.
    Nyilván utána járhattam volna ennek is, mielőtt megrendelem, de nem vagyok biztos benne, hogy akkor más választ kapok.

    Elnézést a litániáért, de hátha olvassa olyan is a fórumot, aki még váltás előtt van, és innen próbál tájékozódni... :)

Új hozzászólás Aktív témák