Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    Egyébként rájöttem mi a bajom a film második felével...teljesen súlytalan és következménymentes volt. Abban az esetben, ha nyertek volna, akkor azt lehetett volna mondani, hogy Happy End, Hollywood..stb.

    Ebben az esetben, amikor lényegében lerohanta a Földet a lehető legnagyobb gonosz, és elbuktak, így az lett volna a minimum, hogy ennek van súlya. Lehetett volna egy másik Sokovia, egy újabb New York, 1-2 főbb szereplő halála, de nem lett. Az utolsó jelenet drámai lehetett volna, megfelelően lezárhatta volna az egészet még így is, ha nem ennyire szájbarágós.

    Nem tudom ki nézi a Walking Dead-et. Ott a Season 6 vége. Na, az igen. Így kell 1 évig sakkban tartani a közönséget. Itt is simán megtehették volna, hogy nem mutatják végig, ahogy a csapat fele meghal, egyszerűen "végigszaladunk" a világon látjuk, hogy az emberek tömegesen porladnak el, Kína, Usa, Egyiptom..stb...majd a végén mondjuk párhuzamosan látjuk, ahogy a Fekete Özvegy összeesik könnyezve, Tony meg üvölt, hogy "Noooooooo!". És vége. Ebben az esetben fogalmunk sem lett volna, hogy ki(k) halt(ak) meg, és így tényleg elhitethették volna velünk, hogy van súlya a befejezésnek. Akkor elhihetted volna, hogy aki meghalt, az tényleg meghalt. 1 égi ment volna a találgatás, hogy ki miatt volt szomorú, ki miatt borult ki Tony...Így, hogy ennyit kinyírtak, ezt senki sem hiszi el, és a dráma egyszerűen elúszott.

    Ebből pedig egyenesen következik, hogy semmi következménye vagy súlya annak, hogy elbuktak. (Víziót tekintve...de erről már korábban írtam, hogy ez számomra nulla.) Tudjuk, hogy akik meghaltak, nem halhatnak meg, így a civilek sem halhatnak meg, tehát nincs miért izgulni.

    Persze az egész új értelmet nyerhet jövőre, sőt annak fényében az egész filmet újra kell majd értékelni, de most ez van, ebből kell főzni.

    [ Szerkesztve ]

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák