Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    válasz talmida #7 üzenetére

    Messze vagyok még a saját esküvőmtől nagyon, de ha egyszer megtalálom azt, akivel el tudom képzelni az életem és minden klappol, akkor én is a lehető legtökéletesebbé szeretném tenni majd azt a napot. (Mert ugye én még az a fajta emberpalánta vagyok, aki egyszer tervez házasodni. Ma már ez erősen az optimizmus kategória, de hát ez van, no! ;) ) Biztos vagyok benne, hogy legalább egy ehhez hasonló meglepetést fogok szervezni a páromnak és az mindenképpen a felejthetetlen kategóriába fog kerülni, és nem fog érdekelni, hogy heteket vagy esetleg hónapokat kell készülnöm rá. Örömmel fogom tenni :K

    Ahogy itt nézegetem a belinkelt videókat elgondolkodtam, hogy mi mindennek az egésznek a lényege. Azt hiszem nem más, mint hogy azon a napon elkezdődjön két ember közös élete és számukra akkor ez a legnagyobb boldogság, ami csak létezhet. Én is énekelni és táncolni akarok, elfelejteni minden gondot és egy rövid ideig úszkálni a boldogságban, még ha ezer gond is van körülöttem. Mert mit ér az egész, ha nem tudjuk élvezni és nem tudjuk átadni magunkat az érzésnek? Bizony, semmit. A legutolsó énekes, táncos videónál rengeteg ellenséges komment és reakció van, féltékenység vagy csak általános emberi gonoszság, de az biztos, hogy az az Amy sose felejti el azt a napot, amíg csak él. A többiek pedig talán, akik ellenségesen viszonyultak a dologhoz fel se tudják fogni, hogy két szerelmes számára mit jelent ez az egész. Mert vannak még olyanok, akiknek igenis sokat.

    Kicsit eltértem a témától, de elgondolkoztattak ezek a videók és mosolyt csaltak az arcomra, így a hajnal folyamán. Kár, hogy ahogy telnek az évek egyre kevésbé tudom elhinni, hogy valaha eljön majd az én időm is.

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák