Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    köszönöm rudi-nak, hogy említésre méltónak ítélte a témát, nektek pedig az órási támogatást és pozitív energiát, szükségem is lesz rá, hiszen a világ legjobbjaival fogok kint megmérkőzni. de elsősorban nem azért megyek ki amiért gondoljátok, nem a nyeremények mozgatnak meg a témában, mivel teljesen más szinteken mozgunk a srácokkal. míg 8 Pack és a többiek saját válogatott CPU-val és külön vrm-el ellátott Titan X-ekkel fognak nyomulni, addig én ott fogok kapni minden alkatrészt gyári állapotban a versenyhez (volt lehetetőség hw kölcsönzésre) és a versenyen fogok először Rampage V biost is látni :D szóval ez inkább arról szól, hogy végre megismerhetem azokat az arcokat akik a nicknevek mögött vannak, régi és új ismerősöket és együtt űzhetjük szenvedélyünket.

    a költségeket saját magam fizetem, nem szponzorálja senki, se a kiutat se a szállást se a nevezési díjat. sajnos ez van. ilyen szempontból tudomásul kell venni, hogy ez magyarország nem nyugat-európa ahol ezek nem tételek. viszont nekem ez egy 10 éves álmom kijutni Computexre, uh úgy néz ki idén sikerül valóra váltani. természetesen lesz majd beszámoló, és fényképek a prohardver jóvoltából :R

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Új hozzászólás Aktív témák