Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juan88

    tag

    válasz KLIOS #2447 üzenetére

    És nem találtad meg? 8 hsz-szel feljebb írtam, itt... Megy tökéletesen vele a teló, azt, hogy miben változott azt még nem tudnám neked megmondani. A MoDaCo 8230, és e között én nem veszek észre szignifikáns eltérést a sebességben, bár nekem ez az 1. okostelefonom, lehet, h csak nem tudom mire kell figyelni. Én maradni fogok a hivatalos rendszereknél, kövezzetek meg, de nekem a MoDaCo nem tetszett, sem a színösszeállítása miatt (inkább magenta mint sárga), sem az elrendezése miatt, meg egy kis ideig nekem is francia volt az asztal meg a widgetek (talán llaszlo írt hasonlóról), ami nem gáz, mert beszélek franciául, de azért mégis hogy néz már ki, h fele ilyen fele olyan (amúgy ez magától rendbejött).:) Szeretem, ha van egy "menü alkatú" menüm, nem jött be ez a felhúzós cucc. Meg nekem jobban passzol a 6 asztal is, a Dellem asztalát sem szoktam túlzsúfolni, szeretem, ha átlátható.
    Valahol olvastam, hogy Android 2.0-ban már lehet majd SD kártyára telepíteni. Tud arról valaki linket dobni, hogy mikortájt lesz 2.0 elérhető a pulse-ra?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák