Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi63

    senior tag

    Soha életemben nem tévéztem annyit, mint az elmúlt években. 2 tévé megy 7/24-ben, mert nincs a napnak olyan perce, hogy valahol ne lenne élő sportesemény. És mivel az IPTV-nek köszönhetően több száz sportcsatornám van, bármihez hozzá is férek.

    Szerencsém, hogy időmilliomos vagyok. Balszerencsém, hogy egy balesetből kifolyólag vagyok lakáshoz kötve. Valamint minden érdekel ami sport, így alig alszom. A mai napot hajnali 4-kor kezdtem egy mexikói kupameccsel, reggel új-Zélandi rögbi, délelőtt ausztrál rögbi. Kora délután kínai Szuper Liga, aztán beindult az Európai futballdömping, mellé egy kis tenisz, és Afrikai BL. Itt tartok most, de éjfélkor még lesz egy Botafogo-Santos. Azt valószínűleg felveszem, de az ilyesmit elég nehéz menedzselni. Mikor fogom megnézni? Reggel 1/2 5-kor már LA Galaxy-Toronto, és a show folytatódik tovább.

    Na viszlát, mert most is két meccset nézek egyszerre. És +1 a tévének. Szerencsére nem kötelező nézni senkinek, a fal felé fordítva is elmegy dísztárgynak.

    [ Szerkesztve ]

  • csabi63

    senior tag

    Ha valaki tévézik és betéved ide, azt hiszi meghibbant. Miért van még nekem tévém? Hiszen nincs már senkinek. 5 éve, 10 éve, meg sosem volt.

    Aztán belép egy másik topikba, és rögtön tudathasadásos állapotba kerül. Ott meg mindenkinek 140 csatornás előfizetése van, mellé 3-4 tévé.

  • csabi63

    senior tag

    válasz #97520896 #310 üzenetére

    Bármiféle általános PH! szavazás, felmérés eredménye a valóság torz karikatúrája. Itt mindenki tech érdeklődésű, ezen belül is jellemzően tech érdeklődésű fiatal férfi, ami a népesség töredékének a töredéke.

    Így aztán kicsit sem meglepőek az erre a kérdésre érkező válaszok sem. Ha ugyanezt feltennék egy nyugdíjas otthonban, az sem fedné a valóságot. Ha a Nők Lapja fórumán, az sem.

    Olvastam egy GlobalWebIndex felmérést, az egyformán a nemek között, és minden korosztályban készült (tavalyi). Az online only viewers arány mindössze 2%. A 16-24 éves korosztályban a legmagasabb, de ott is csak 4%.

    Tehát ritka madár a tévét egyáltalán nem néző, még akkor is, ha itt 34% felett vannak jelen. Ismét nyilvánvaló, hogy egy tech fórumon más eredmény nem nagyon születhet. (csodálom, hogy csak 34%)

Új hozzászólás Aktív témák