Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Legendd

    senior tag

    válasz mrlujoak #35 üzenetére

    Kizárt dolog szerintem, hogy 1500-as akku legyen benne. Vagy akkor már írhatná is fel a koporsóra az Alpha nevet a Samsung.

    YouTube: https://www.youtube.com/@tamzso

  • babkukta

    senior tag

    válasz mrlujoak #51 üzenetére

    +1
    Ez nekem is feltűnt, csak én nem foglalkozok vele. Én is olvasok PA-t, Gsmarenát, androidauthority, mobilport, telefonguru, és sajnos valóban azt lehet tapasztalni, h csökken a színvonal itt MA-n. Az egyik legszembetűnőbb nem is a sok Samsungos hír, hanem a szimplán kevés hír. Rengeteg dolog van, amit nem hoznak le, pedig érdekelné az embereket. Az meg ugye hab a tortán, h a Samsungot előszeretettel hozzák le, még másokat nehézkesen. Szintén volt egy múltkori hír, amit olvastam az összes külföldi lapon, h kigyulladt ismét egy S4. Ez is Samsungos hír, még se volt lehozva. Mi a bibi? Hát.. vajon.
    Tehát vannak olyan szembetűnő dolgok, amikhez magyarázat se kell, mert látja az ember. Szvsz HTC-s, Sonys, Xiaomis és egyéb hír jobban érdekelné az embereket, mint pl a Samsung galaxy young mini lite neo megjelenése, ami 30 ezer ft lesz, használhatatlan, és még kaka is.

    Az MA TV-t szeretem, mert az tényleg jó, de pl ott is némelyik Samsungból olyan dicső termékképet állítanak ki, aminek a fele se igaz. Most így hirtelen pl az jutott eszembe, h a SideSync 2 adásából 2x nem működött. Röhögtem is egy jót. De persze pl el van mondva az is az S5 miniről, h ez a legjobb telefon ebben a méretben, milyen kényelmes a használat, jó a kialakítása, közben meg olyan felső kávája van, h sírok. Persze pl egy Sony, ami amúgy jól is néz ki a kávájával ezzel ellentétben, az le van húzva.

    (#50) AS: A pénz nagy úr. De örömteli lenne, h nem lehetne látni ezt az egyoldalúságot a Samsung felé. Azt meg lesz.rom, h idehaza a Samsungból van a legtöbb, és ezért van abból minden hír. Egy mobilos portálról beszélünk tudtommal, nem Samsung portálról. Ha majd Samsung Aréna lesz a neve, akkor megértem majd, + egyben itt is hagyom a p.csbe

    [ Szerkesztve ]

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák