Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz JColee #319 üzenetére

    Mit és? Nem a fizetett AMD ügynökök techno-blablájára vagyok kíváncsi, csak szeretném tudni, miért jó az nekem, hogy míg 2008-ban 60.000 Ft volt a legpotensebb chip, és ez fölé csak Crossfire-lel lehetett skálázni, most 130+ÁFÁ-t gombolnak le rólam az annak megfelelő cuccért. (és ez nem Oliverda elleni vád, sokszor kértem már tőle tanácsot AMD-ügyben). Csak azt kérem, hogy józan paraszti logikával valaki vázolja fel, miért örüljek ennek - ne pedig úgy, mint egy Microsoft előadáson történne. :)

    Ezzel kapcsolatban elmesélnék egy apró történetet, ami egy pécsi számtech boltban esett meg, és rávilágít a számozással kapcsolatos önkényesség problémáira.
    Az eladó unott arccal, karjait a tarkóján összekulcsolva ül. Amúgy is flegma a képe, ettől méginkább azzá válik. Nevezzük Flegmapofinak. Bejön Naiv Nándi, nem ért a vga-khoz. 6970 és 6990 közt őrlődik. Rámutat az utóbbira.
    Naiv Nándi: - És az mennyivel jobb? kérdezi.
    Flegmapofi (idegesítően csücsörít, grimaszol, vállat von): - Úgy hússzal.
    Na, ennyit erről.

    Abu85: értem. 2003-2005 felé is 100-120 volt pl. Egy Radeon 9800 vagy egy 1800XT, azt hittem, azok az idők nem térnek vissza. Sajnos tévedtem.
    Pécsett a legolcsóbb helyen 66 az 560 Ti és 100 rugó az 570. Nem szép kilátások.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

  • TTomax

    nagyúr

    válasz JColee #379 üzenetére

    Tessék?

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák