Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gave

    addikt

    válasz feka007 #30 üzenetére

    Szerintem boldogulnal ,ha kozepfok felett vagy (Gondolom ezen cikkek, hirek nyelvezete azert nem egy hude mesterkelt vagy netan akademikus :D). Igazabol a kozepfok 3-4 het alatt elerheto (ezert mar parszor majdnem megkoveztek /// de igy van!). Viszont arra mar eleg ,hogy sajat magadtol igen hatekonyan fejlodj ,hogyha szansz ra idot. Ugyanakkor azt is erdemes figyelembe venni, hogy az angol kozepfokig konnyu nyelv. :D


    ui: Tippek az oldalhoz :
    Felvenni a kapcsolatot :
    -modder
    -magyarito
    -stb, ha eszembejut meg irok...

    ..csapatokkal es az o "fejleszteseiket" munkaikat kihirezni. Persze ezt mint mellekes tevekenyseg mert onmagaban nembiztos ,h sok latogatot ,hoz.

    mod
    Sirandish : persze igaz,hogy nincs sok szerepjatek (sajnalatomra) ,de az rpg-ket peldakent hoztam , a sztorijat meg a crysis-nak is lehet ertekelni.(bar ehhez tenyleg nem kell angol tudas) ,de a mufajnal maradva anno egy HL2-nel csak azert tudtam mi zajlik eppen mert mar tudtam angolul.

    Szerintem ,ha ennyire elhivatottan tudnad csinalni erdemes lenne 1 hetes intenziv kurzus, majd szepen magadtol vagy ismeros segitsegevel haladni.

    Emlekszem kozepsuliban sem kellett 1 hetnel tobb input :) , aztan mivel nagyon meg akartam tanulni,volt hozza kedvem , ezert villam gyorsan ment. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz feka007 #30 üzenetére

    Szerintem simán elég.
    Amugy külf oldalrol egy cikket átírni magyarra még talán nekem is menne. De inkább bízom ügyesebb emberkékre. A fogalmazás nem erősségem, fordítás még csak-csak, de biztos lenne nálam megfelelőbb ember is.
    A fordításról mindig eszembejut 1-1 film felirat amik iszonyat szarok lettek, mintha vmi 14 éves középsulis fordította volna le, kb köze nincs ahhoz ami a filmben van.
    Középfok meglett 3-4 éve de mivel max siteok olvasására használtam a tudásom eléggé megkopott, most ujra kezdtem tanulni és nyár végére felsőfokot szeretnék, remélem összejön. Most tartok kb ott hogy ujra át tudnék menni egy középfoku vizsgán szal még van mit fejleszteni. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák