Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Zsoccc #16 üzenetére

    Az első hozzászólásban megszületett kérdésekre nem születtek meg a válaszok, amit arra reagáltál az nem igazán a teljeskörű tájékoztatás kategóriája. :)
    Az eddigi gamer365 copy stílus a ph!-t minősítette le, így a változásnak itt az ideje, persze ha ez a gamer365 oldalhoz tartozó alvállalkozás akkor nem szóltam, lehet csak nekem érthetetlen és kusza az eddigi gamepod és lehet volt tájékoztatás, hogy miért a gamer365 egy külön kiadása folyt itt eddig, csak elkerülte a figyelmemet.
    A hardwired meg eltűnt a főoldal linksávjából, én személy szerint sokkal többször nyitottam meg mint a gamepod oldalt. Lehet hogy alig van ott teszt, de mégis élvezetesebb oda felmenni, ehhez csak pár hírt kell elolvasni. Még egy hírrel sem tisztelte meg a ph! az olvasókat, hogy mi történt, gondolom kapcsolat van a jelenlegi kezdeményezés és az általam preferált oldal kiválása között.
    De ez nem azt jelenti hogy a gamer365 copy mellé most hardwired copyt rakjatok, szerintem ideje lenne a gamepod stílust kialakítani. Mert az elnézést, de jelenleg nincs.

    Szóval kalappal, teszteket itt szoktam olvasni mert gamer365-öt lassabban nyitja meg a netem.

Új hozzászólás Aktív témák