Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbaro

    csendes tag

    válasz SunMount3r #45 üzenetére

    Az probléma ott kezdődött, hogy elmondtam a véleményem. De hát kérem arra való a fórum.

    1. felvetettem a floppy tápcsatlakozó lecserélésének lehetőségét az I/O kártyán.
    Megvétozva gyártási költség növekedés miatt.

    2 Tápok floppy tápcsatlakozójának elhagyása gyártási költségek csökkentése céljából.
    Ez logikus lenne nem ellenezte senki. Elvileg többet takarítanának meg mint amennyit a csatlakozó cserére költenének.

    3 Ha valakinek mégis kellene floppy tápkábel az átalakító kábel megvásárolható (5% a PC felhasználók körében.) Beindulna a fogyasztói társadalom mert vásárolsz = haszon a gyártóknak.

    4. Mivel több tápot adnak el mint I/O kártyát a gyártási költségek csökkennek a csatlakozó elhagyása miatt.

    5. Nem hinném, hogy eget verően nőnének a költségek amit mint már mondtam úgyis mi fizetünk meg. Ha drágább is lesz, szükségem van rá. Megveszem. Vagy durciból azért sem veszem meg? Jól kitoltam velük mi?
    Ja nem magammal.

    Az is igaz, hogy nem egy és ugyanaz cég gyártja a tápot, I/O kártyákat és átalakító kábeleket.
    De mint látjátok, mégis vannak a szabályokat felrúgó gyártók, akik megcsinálják amit írtam. Kíváncsi lennék mennyivel kerül többe ez, mint egy floppy tápcsatlakozóval szerelt társa.

    Illik válaszolni "A feltett" kérdésre, még akkor is, ha nemleges a válaszod.

Új hozzászólás Aktív témák