Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Apollyon #19 üzenetére

    Most youtubeoztam és ráakadtam egy olyan vidire ahol egy tag a HTC desire HD-t és a Nokia N8-at matatja. Ott láttam meg egy nekem most a mai nap után szörnyűnek tűnő dolgot: Az N8 és biztosan az E7 is olyan felépítésű mint az N97 mini menürendszerileg. Csak kissé felvarrták a ráncait és így 4 nap N97 minizés után el kell mondanom, hogy ki nem állhatom. Miért vegyek E7-et ha nagyban hasonlít a kezelése az S60v5-höz? Csak ez a baj. Olyan telókat nézegetek amiket soha nem néztem meg, a Nokiák közül az N8 és az E7 ami halványan talán szóba jöhet, de nem érzem, h kell. HTC-t is néztem, Desire HD, Desire Z, egyből a kemény diót ha ideér végre. Báááár már van csak olyan az ára hogy kirázott a hideg. Ma láttam a Win alapú OS-t és az sem gyenge.

    Hiba volt az N97 mini-t megalkotni mert én megvettem és rájöttem, hogy egy autóban ülök ami épp a szakadék felé hajt. Most készülök az ugrásra.

    Várok egy vonatra ami már rég meg kellett volna, h érkezzen, ha nem jön hamarosan akkor átszállok a buszra és akkor tudod már teljesen mindegy, h jön vagy sem. A vonat a Symbia'4 a busz meg pl droid! Márpedig a symbi4 messze van!

Új hozzászólás Aktív témák