Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kraftxld

    nagyúr

    válasz Kolondrum #22 üzenetére

    Eleg sok szar melot megcsinaltam eleg sokaig mire rendesen tovabb tudtam lepni. Bar ez is csak felfogas kerdese, en nem tartottam szarnak, pedig lehet sokmindenkinek az.
    Siman legyalogoltam napi 30km-eket esoben, azott papirterkepekkel derekig ero buzaban, hogy a felmeres rendesen meg legyen csinalva, hajnal 5-kor kelve, hogy aznap kesz legyen az eloirt adag, pakoltam faoszlopot, kabeldobot, mindent amit epp kellett.
    Sajat idomben csinaltam Excel tablat durva makrokkal, amivel kivalthattuk a geodeta 200e+afas melojat egy kis szamolassal meg 1 nap felmeressel + 1 nap rajzolassal, es semmi extrat nem kaptam erte, csak segitettem a ceget, meg tanultam egy kis VBS-t, ami kesobb jol jott.
    Idiota felhasznalokkal szenvedtem evekig mire osszejott a megfelelo tapasztalat es tovabb tudtam lepni. Eloszor mindenki a f@sz rosszabbik vegen kezd, majd ha jol forgatod magad akkor at lehet kerulni a masik oldalara. De ehhez nyomni kell a dolgokat es lejjebb adni az igenyeket :)

    | MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Új hozzászólás Aktív témák