Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz KaitouP #38 üzenetére

    ha nem értenék hozzá, nem tudtam volna hozni egy igen versenyképes alternatívát :D

    és nincs gondom a "lopással" (20-30 éves játékok emulációjával, BIOS fájlokkal), a kettősmércéddel annál inkább :) nem az a bajom, hogy az epsxe-ben illegálisan használod a BIOS fájlt, az a bajom hogy a psclassicot csak a "gyári bios"-al engeded/engednéd rajthoz, hogy igazold a saját nézőpontod, holott a "lopással" láthatóan neked sincs gondod, úgyegyébként.... :D

    tényleg ennyire nem AKAROD érteni? :D

    #37 Synthwave szerintem ez amolyan nagy corporate elk*rás volt inkább... nem akartak kimaradni a játékból, tudták, hogy ez amugyis inkább csak aprópénz, de PR-nak jó lehet... viszont ennek megfelelő alázattal, hozzáállással fogtak neki... vagy a megbízottak iszonyúan átvágták a sonyt, kompetens belső embert meg sajnáltak a "projektre" (az nem lehúzás, hogy a 60hz-es kimenet ellenére PAL játékokat is tettek a kínálatba... az a bődületes "beleszarás" kategória).

    a játékválaszték meg.... a ps1 elsősorban 3rd party fejlesztők konzolja volt, tehát elég melós/drága/lehetetlen a licenszeket ledumálni (GT-t remélem senki nem várt, ill. sok játék a mai napig megvehető máshol, miért adná ide egydollárért a sonynak?) és ~1300 játékból 20db esetén soha és senkinek nem fog igazán megfelelni a választék egyébként sem :)

    #39 ivana a ps3 szerintem is nagyon jó alternatíva, bár viszonylag melós (ha módosított a konzol), ill. korlátolt (ha eredetizel). és nem is elég olcsóak a gépek az én izlésemnek, jelenleg :D

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák