Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz 04ahgy #28 üzenetére

    Akkor leírom, mi okolja a negatív hangvételt a cikk elején:

    Elég sokat utaztam Kisvárda-Nyíregyháza (és néha Debrecen) vonalon, és nagyon ritka volt az olyan alkalom, amikor tiszta kocsiba tudtam beülni. Volt olyan nem egyszer, hogy bokáig ért a maghéj, ki sem láttam az ablakon, a folyosókon a köpésnyomokat kerülgettem. Sőt, télen a fűtés hiánya is megszokott, arról nem is beszélve, hogy hónapokig olyan "hobbinak" kellett hódolnom, hogy a Kisvárda állomásnál felszálló khm... kisebbséget kellett kifigyelnem, mert előszeretettel kapták ki az embereket a fülkéből, az értékek után vadászva. Aztán a "kisállomáson" (Kisvárda-Hármasút) már le is pattantak és futás a cuccal. Na, nekem mindig ki kellett figyelni, merről merre haladnak, mert valahogy nem volt kedvem a teljes szettemet odaajándékozni nekik.

    És ez csak egy kis szelet volt a tapasztalataimból. Én elhiszem, hogy nem mindenütt van így, de a "Sötét-Szabolcs" már csak ilyen. Amúgy is Nyíregyháza az ország keleti határa, ami onnan keletebbre van, az már a többség szemében (szolgáltató, fogyasztó, tökmindegy)
    amolyan senkiföldje. De ez már ultra-OFF, nagyon nem ide való téma, elnézést...

    A javaslatodat ettől függetlenül természetesen átgondolom, főleg, ha más számára is zavaró, és jelzi itt :)

Új hozzászólás Aktív témák