Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathulhu

    addikt

    Direkt vegigneztem az uj resz elott az osszes regit, pedig nem vagyok egy Star Wars rajongo, egyszeruen csak filmkedvelo, es ugy gondolom, hogy a SW annyira az aktualis kultura resze, hogy hozzatartozik a muveltseghez az ismerete. (Teljesen mellekesen jegyzem meg, hogy igy - nem gyerek fejjel nezve - a Birodalom Visszavag tetszett a legjobban, kesobb utanaolvasva ezzel abszolut nem vagyok egyedul, es erdekes, hogy pont azt a filmet nem Lucas rendezte, igy viszont mar ertheto :D)
    Szoval ez az uj resz egy vicc. En folytatast vartam, valami uj epikus, kornak megfeleloen kicsit arnyalt, nem fekete-feher grandiozus uj reszt. Erre kaptam egy elfuseralt uj remenyt. Ennyire atverve reg ereztem magam, spoiler veszely miatt mentem el inkabb moziba (pedig nem vagyok moziba jaros) de ezert nagyon kar volt. Es azt is kimerem jelenteni, mivel epp most neztem ujra oket mint irtam, hogy ennel meg az elozmeny trilogia barmelyik resze is jobb volt, pedig azt nem lett volna nehez felulmulni.
    Abrams Star Terkjei tetszettek, de mostmar rajottem, hogy egy rettento gyava (vagy epp nem tul kreativ) ember, mintha csak rebootolni merne, csak a regi legokockakbol epiteni valamit, ami legalabb a die hard fanokbol ki fogja huzni a sok penzt. Valamilyen szinten szomoru ez az egesz.

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

  • Cathulhu

    addikt

    Megmondom mi az ami a legjobban fájt nekem a rendezői és forgatókönyvírói bénáskodásban. Itt nem a történetre gondolok, mert az úgy minősíthetetlen, ahogy van, hanem BB8-ra. Solo mit csinál az űrhajóján, mikor jönnek érte? Rey, Finn bújjatok el, BB8 velem jön. Miért is? Azon kívül, mivel mi tudjuk, hogy egyedi droid sárga festéssel, és így mindenki tudja, hogy körözött, ezért így lehet a legolcsóbb forgatókönyv írói húzással lebuktatni Soloékat, valóban milyen más oka lett volna pont BB8at nem elrejteni, hanem mutogatni? Ugyanez a kocsmában, ahol már pontosan tudják, hogy BB8at minden fejvadász ismeri a galaxisban, nem baj, véletlenül se maradjon a hajón, mert akkor a kocsmában senki nem ismerné fel, és elmaradna az epikus csatajelenet is. Komolyan erre futotta? Ennyire hülye lenne a világ legkörmönfontabb csempésze?

    [ Szerkesztve ]

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

  • Cathulhu

    addikt

    válasz Skillet #234 üzenetére

    Pontozast hagyd, imdb-n mindig ez van, sok hypejozsi rohan amint megnezte a moziban (vagy meg az sem) es mar adja is ra a 10/10-et, ugyanez volt az elozmeny trilogianal, a gyuruk uranal, a hobbitnal, a batmaneknel, minden hypeolt filmnel. majd egy fel-egy ev mulva, mikor megjelenik dvd-n, lemegy itt-ott TV-ben, utana kezd el beallni (The Interview egy eve meg 9 pont felett volt...). Nekem amugy teljesen hasonlo erzesem van mint az elozmeny triloginal, ott is mennyire istenitette mindenki, meg minden resz az epp legjobb, most meg mar-mar sw karomlasnak minosul, ha az ember a szajara veszi.

    [ Szerkesztve ]

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Új hozzászólás Aktív témák