Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Hieronymus #6 üzenetére

    "A megvalósításhoz viszont le kellene cserélni a teljes hivatalnoki állományt.": és?
    "Ez annyira lehetetlen, mint a most használt szoftverek lecserélése.": amikor én a "hivatalban" dolgoztam, kétféle kollégát láttam:
    1. "régi bútordarabok", akik egyrészt görcsösen ragaszkodtak a székükhöz, másrészt precízen tudták az összes jogszabályt, amivel "működtetni" lehetett a hivatalt. Az ő hathatós "hozzájárulásuk" eredménye volt az, hogy a bürokráciát csúcsrajáratva szigorúan betartatták, hogy egyetlen döntést sem lehet meghozni 89 napnál hamarabb.
    2. friss huszárok az aktuális politikai széljárás szerint, akik jellemzően rövidebb időt voltak ott, például fél időszakot, két évet, összekavartak mindent, addigra egy másik csókos kifúrta őket és mehettek a pé-be.

    mindkét fajtát teljesen nyugodtan ki lehetett volna hajítani a fenébe. Mindkettő eltávolítása jelentősen gyorsíthatta volna az ügyintézést. Egyébként az elmúlt x évben elő is fordult vagy 3x, hogy nagyobb létszám ment a levesbe, majd felduzzadtak megint. Olyankor lehetne az is szempont, hogy másik platformra is hajlandó legyen betanulni.

    másrészt meg jelenleg olyan időket élünk, hogy a kisméretű, fektetve nyomtatott autómárkák esetében a duna önként szétnyílik, hogy száraz kerékkel átkelhessenek rajta, a gellérthegy pedig félreáll, mikor sietnek a gucci bemutatóra, különben mindkettőt megbotozza éjjel a tek. mindent meg lehetett volna oldani, ha valós szándék van rá. ennyi.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák