Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Ghoosty #28 üzenetére

    én tv előtt gyakran elalszom... pl a legutóbbi godzilla filmet 1 hét alatt tudtam megnézni, mert kényelmesen elfeküdtem, elindítottam és kb 20perc múlva bealudtam... következő nap folytattam, stb... de ez azért más: maximum a villanyszámlára jelentek veszélyt azzal, hogy feleslegesen megy a tv :) kocsiban ülve nem volt még ilyen, hogy én vezetek és alváshatáron legyek... pedig volt, hogy családi hepaj volt, én maradtam egyedül józan és furikáztam a családtagokat éjszaka közepén a faluban, majd egyedül jöttem kecskemétre... kimondottan élveztem az utat: városig kb 20km-es szakaszon 1 autó nem volt, városban viszont pár hülyegyerek akadt, aki versenyzőnek hitte magát... pár taxit láttam még és annyi... ha kicsit is fáradtnak érzem magam, elkezdem hűteni a levegőt, ami felfrissít :K asszem a volvo-nak volt először elalvásfigyelő technológiája... ha nem túl drágán be lehetne ezt utólag építeni az autóba, simán kötelezővé tenném mindenkinek :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák