Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VS461

    tag

    Na, ezek szépek s jók. Szívesen meghallgatnám őket egy jobb fülessel pl. Bár... tényleg nem trollkodásnak szánom, de ez az a Creative, amelyik a mai napig nem adott ki végleges Windows drivert a két éve megjelent, "professzionális" E-MU 0204 kártyámhoz, a CD-n lévő béta(!) driver meg folyton összekakilja magát? Próbáltam gitárral használni, de a gyári ASIO és az ASIO4All is folyton ledobja a láncot. "Szimpla" zenehallgatáshoz szintén gyakran akadozott (mert már arra rég nem próbálom használni). Mert akkor... nem sok bizalmam lenne ezekhez a kártyákhoz. Lehet, hogy az én készülékemben van a hiba, de sok jót hallottam már azóta a Creative-ről, hogy ne azt gondoljam...

    [ Szerkesztve ]

    Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

  • VS461

    tag

    válasz RM1 #75 üzenetére

    Jó neked... Nekem eddig két laptopon és egy asztali konfigon produkálta időről időre az összeomlást (mindhármon W764). Legutóbb gitár - 0204 - FL Studio 10 kombóval fordult elő, hogy egyszerre csak nagy recsegés, majd csend, és a Windows új hardvert talált, amihez nincs driver, nem fog normálisan működni, úgyhogy menjek a.... Így, 2012-ben nem tartom úriemberhez méltó megoldásnak a restartot (az sem volt úriemberhez méltó, amit akkor mondtam :D )... azóta is folyamatosan probléma van hol a bemenettel, hol a kimenettel gitárjáték közben.

    Azelőtt is sokszor tűnt el a hang és/vagy a hardver maga, sima zenelejátszás közben, amikor ki akartam próbálni, hogy hallok-e különbséget alaplapi, E-MU analóg kimenet és ASIO "kimenet" között. Tényleg tiszta hangot ad ki magából, meg minden, csak amikor összeomlik az egész... ASIO4All sem segített sokat, vele is néha eldobta a Win a hardvert. Mac-hez van driver a Creative honlapján, Winhez nincs, csak a hozzáadott béta cucc, amit felettébb érdekesnek találok. Vagy a profik csak Mac-et használnak..? :F A supportot így kissé méltánytalannak találom akkor is, ha a problémák esetleg csak az én példányommal fordulnak elő.

    Szóval, nemigen van szerencsém vele. Meglátom, mennyire akarok komolyabban gitározni (a számítógéppel összekötve), és akkor beruházok pl. egy Line6 UX1-re. Csak zenehallgatásra meg egy ideje a HRT MSII van.

    Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

Új hozzászólás Aktív témák