Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diokhan

    addikt

    válasz sdavic01 #29646 üzenetére

    Megmondom őszintén, hogy fogalmakm sincs, mi lehet a baj. Esetleg arra tudok gondolni, hogy valami ütés érte korábban.

    Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

  • fluttershy

    tag

    válasz sdavic01 #29646 üzenetére

    Szia
    Régen volt ilyen telefonom, most is fent van a polcon és valszeg működik is. Utoljára tavaly próbáltam ki és akkor még ment. Kicsit gyenge az aksija már de csak ennyi baja van. Nem volt még szétszedve. Ez a telefon igaz vízálló de kb 2 év használat után tönkremennek a zárósapkák a csatlakozók felett (az enyémről az egyik sapkát le is szedtem), elkopik a tömítés szóval a vízállóságtól tekintsünk el. Eltenni a mobiltelefonokat elfekvőbe én úgy szoktam hogy visszamerítem 50-60% körülre az akkumulátort (a litium aksiknak a félig töltött állapot a legkímélőbb) , kikapcsolom és simítózáras zacskóba lezárva teszem el, úgy hogy a levegőt kipréselem a zacskóból zárás előtt. Ha biztosra akarsz menni akkor nedvszívó silica gélt is tehetsz a zacskóba. Ez nagyon fontos mert télen sok házban nem egyenletes a fűtés és falakhoz közel (féleg északi fal) a hideg felület miatt lecsapódott vízpára a polcon, szekrényben tárolt elektronikai cikkekben kárt tehet, csatlakozásokat elkorrodálja. Tippre szerintem ennyi történt csak a telefonoddal. Ha vállalkozó szellemű vagy akkor szétszedés után a csatlakozások megtisztításától lehet hogy megjavul a telefon. Nem hiszem hogy ettől komolyabb baja lenne ha csak szimplán állt.

Új hozzászólás Aktív témák