Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    Milyen alkalmazást javasolnátok (usb-s műszert most nem tudom elkérni) hogy a töltési áramerősséget figyeljem?
    Megérkezett a töltőfej, és azt szeretném csekkolni. Érintkező tisztítás után már úgy tűnik jó, de a wsken/natív módszerhez képest kíváncsi vagyok mennyi az annyi, eltér-e.

    Amilyen poénosnak és kényelmesnek tűnt elsőre ez a mágneses töltési lehetőség, akkor faszságnak tartom élőben. Autóban, powerbank használatakor hátrány, de legalább akkor odafigyelés kell ehhez mint a sima micro usb csatlakozóhoz (előfordult hogy a kábellel meg lett mozdítva a telefon egy kicsit az asztalon, és innentől ferdén állt a fej). Nem beszélve arról, amikor használnám mikor töltőn van, és igencsak figyelni kell arra hogy hogy tartom hogy ne billentsem el a fejet, ez minden csak nem kényelmes...
    Más gyártók, meg Z5c-től a sony is (meg előtte évekig a széles csatlakozóval is) megoldotta a vízállóságot. :(

    OFF az OFFban:Az a szerencse hogy nincs itthon egy féltucat telefon (de van) egyébként gondolkoznék hogy asszony ha belép a dpibe, kötelező készüléket választania, és hogy esetleg A3-at beválaszthatnánk. Rendes kijelző előtt rendes üveg lenne,(fura nekem ez a plexis üreges hang amikor feloldom) de első próbánál eléggé zavartak a brutál alacsonyan lévő, balkezes gombok, meg papíron -amire már egyre kevésbé adok- gyengébb akkuban, kicsit jobb fényképezőben. Akinek van idevágó tapasztalata, akár privátban, akár a megfelelő topikban válaszolhatna, köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák