Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soldier2

    őstag

    válasz KaiotEch #596 üzenetére

    Álmaidban :) Át lehet érni tényleg, de hogy kényelmesen kezelni lehessen az kizárt, ha csak nincsenek póklábak az ujjaid helyén. Fel kéne fogni már, hogy ez a telefon annak a sok, sok embertársunknak készült akik nem akarnak akkora telefont mint a G2 (Vagy házon belül a Z(1)). Én is egy kézzel kezelem a Z1-et többnyire, de mikor pár hete elővettem az ArcS-t (4,2" ha nem tévedek) akkor azért rájöttem, hogy sokkal kényelmesebb a Z1-nél. Persze a kis képernyő miatt vannak egyéb gondok, amiért nem vennék Z1C-t sem, de sok-sok ember meg erre várt. És hogy nem lépte meg valamelyik nagyobb gyártó korábban (ahol pl egy modell bukása nem jelent komoly zuhanást a cégen belül) az már önmagában is meglepő. Mikor pedig az árról ment a találgatás még a CES előtt akkor legtöbben 150k körüli árra tippeltek. És gyári garanciával annyiért el is érhető. Szóval nem értem ezt a nagy rinyálást. Sok pénz persze. Csak hát amíg nincs olcsóbb alternatíva valami plasztikból addig ez annyi is marad (esetleg 10-20k-t esik az ára)

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák