Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • david.b

    csendes tag

    válasz speed471 #520 üzenetére

    Nem a véleményeddel van itt a baj, hanem azzal, hogy üres mondatokkal dobálózol és ha rákérdeznek, hogy ezt hogyan is értetted, a válaszadáson lazán továbbsiklasz és fújod ugyanazt a dumát minden hozzászólásban. (+ a note-os offolásaid)

    "Én egy kis telefonért ami hibázik és van jobb nála biztos nem adnék ki 100ft feletti casht." Mit hibázik?
    (Mint kiderült, számodra nem ez a tökéletes telefon és neked van ami biztos jobb, sőt. De van akinek ez a tökéletes. Megértette mindenki hogy szerinted rossz ez a telefon, de most már befejezheted a fikázását.)

    "Szerintem naon gyengusz kis teló lett" Milyen téren? Hardware? Nincs most jobb hardware a piacon (tévedek?)

    +két teljesen más kategóriát hasonlítasz össze mikor a note 2-t és a Z1C-t említed

    Az árakról szóló hozzászólásodat sírva röhögtem végig. A húgom aki mellettem a kanapén ülve tinisorozatokat néz, hamarabb rájön arra, hogy nem hasonlítunk össze egy egy éve és egy egy hete megjelent telefon árát, mivel az egy évesnek volt ideje esni + a hardware sem mai már és még sok más tényező miatt sem.

    A Z1C pedig bármiben kenterbe veri a vágódeszkádat, kivéve méretben és az abból adódó plusz dolgokban, remélem ezzel a ténnyel nem mondtam újat. (De sajnos van egy olyan érzésem, hogy igen!)

    Nem moderátor kell ide, hanem az hogy elhagyd a fórumot. Erre a mondatra a válaszod az lesz, hogy oda írsz ahova akarsz meg stb. de észrevehetnéd hogy senki nem kíváncsi rád és magadban "szakértesz" néha egy két ember meg reagál rá (mint én is, tiszta hülye vagyok) Te pedig azon felbuzdulva újra leírod a kis dolgaidat. A Z1C-ről szeretnének az emberek sok hasznos és új infót olvasni (mert ez a topic arról szól) nem pedig a Te égbekiáltó sületlenségeidet.

    Szép estét

    Én inkább aktív olvasó vagyok, mintsem hozzászóló, de ez a rangomból is látszik, de ezt már nem bírtam, mint sokan mások sem. Ha valakinek megsértettem valamijét akkor elnézést :)

Új hozzászólás Aktív témák