Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • motoflug

    őstag

    válasz duo #10966 üzenetére

    Lehet félreérthetően fogalmaztam,de nekem ez a telefon tökéletesen elég.Nem kell 4 mag,1080p,phablet méret stb. kevesek által kihasznált extra hasznos funkció.Az egyetlen zavaró dolog a készülék kapcsán a fentebb leírt, több alkalmazás párhuzamos futtatásán előjövő akadozás.Erre persze vannak opciók,stabilizált romokkal.Ennél tovább én nemigen tudok menni,hogy most ebbe-abba belenyúljak,nyissam a bootloadert,mert -kövezzetek meg, de- azt sem tudom az mit jelent. Amit alap user-ként tehetek,azt megteszem: keresek egy a gyárinál kipofozottabb rom-ot (jelenleg Mirciko v.6.1,most szemezgetek Xda-n találhatóakkal..), felrakom,örül a fejem.
    A másik véglet is létezik persze,hogy :"Ezen nem fut a ril részing három,ezé eladó,csere drágábra,külgy képeket stb. Én viszont nem ilyesmi miatt váltanék P-re,ha váltanék is.Egyszerűen,nagyon bejön ez a design (Xperia U,P,S család),és a P még pont nem a tepsi méret,valamint 1gb ram van benne.A sokak által várt L számomra otromba,nem egy szép darab,SZVSZ. :R

Új hozzászólás Aktív témák