Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomy86

    addikt

    válasz elf_Lord #977 üzenetére

    Lehet, hogy ezt inkább itt kéne megkérdezned. Lehet, hogy még más alternatívát is tudnának ajálani.
    Defy+-ról nem tudok nyilatkozni, de a sima defy-nél is a support hiánya volt a legnagyobb gond, ha jól emlékszem (viszont ezt főzőtt ROM-okkal megoldották).
    Galaxy 3 leváltására szerintem bármelyik jó választás.
    Mini Pro-n én is gondolkodtam. A hardware alapján mindkettő jó választás (CPU, GPU ugyanaz, kamera mondjuk 5MP vs. 8MP de ez nem volt szempont). Ray nagyobb felbontás és méret (nekem a 3.3"-3.7" közötti méret kényelmes). Akku nagyobb a Ray-ben (1200mA vs. 1500mA) tehát a nagyobb kijelzőt bőven kompenzálja üzemidőben. Úgyhogy a kettő közötti választásnál szerintem, ami megfontolandó az a méret (elég-e a 3") ill. hogy kell-e QWERTY.
    ICS lesz mindkettőre (RAY-re valamivel hamarabb). Rootolni nem bonyolult.
    Előlap elvileg karcálló ásványi üveg, de én (mint a legtöbben) inkább használok fóliát. Hátulja matt műanyag, nem olyan érzékeny a karcokra szerintem, de persze ebben a Defy+ biztos jobb. Akkuidőre nehéz bármit mondani, mivel használatfüggő. SG3-nál sokkal többet bír. Nálam átlag két nap, de volt már 3és fél is és persze 1 nap alatt is le tudtam meríteni.
    Összegezve. Ha a Defy+ és a Ray is esélyes,akkor én a Mini Pro-t kivenném a képből (hacsak nem kell nagyon a fizikai bill.). Defy+ vs. Ray kérésben pedig abban a topicban érdeklődnék a helyedben, amit a hsz. elején linkeltem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák