Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz JNashville #93 üzenetére

    Valóban "intresting",de szerintem nem igazán hasonlítanak...[Ez a példa] jól szemlélteti,hogy tulajdon képpen nincs is annyi hasonlóság(persze tudom hogy ez W910-más teló,de úgy gondolom a két telefon meglehetősen hasonlít egymásra(a W910 meg a W995),szóval szemléltetni a dolgokat megfelel.Amúgy épp tegnap néztem egy N95 8gigásat...Hááát valami szörnyű egy telefon.Olcsó műanyagok,és a csúszka valami eszméletlen shit :D A W910-esem csúszkája,anyaghasználata...Mintha vagy 2 kategóriával fejjebb helyezkedne el.Inkább ez az intresting.

    (Az N95 8gigás kb. 1 éve lett megvárásolva előfizetéssel 90000 Ft,a W910 meg 45000 volt nemrégiben akcióban,feltöltőkártyával).Azért mégiscsak tudnak valamit Sony Ericssonéknál...:U

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

  • zombinyul

    addikt

    válasz JNashville #123 üzenetére

    Tökéletesen szubjektív a dolog:)
    A szememben nem hasonlítanak.Kacsak a kijelző feletti rész környékén,ott nekem is beugrott valami ilyesmi gondolat:U

    Azt pedig hozzá kell tennem,hogy személyes véleményem alapján egy Walkman telefonba nem teljesen fontos az af-es 5 megapixel feletti kamera(az enyémből is még egy 3.2-es talán hiányzik,de a 2-essel is elvagyok),zenére találták ki,ha valaki zenét szeretne profi minőségben hallgatni,akkor arra tökéletes a Walkman széria is,melyek közt a komolyabbaknak már van kisebb események megörökítésére megfelelő kamera.Ezeket nem fényképeni találták ki,de mint említettem részben jók arra is.Ha valaki fényképezni szeretne jobb minőségben,vnnak ott vannak a Cíber Shot telók,melyeken szintén(bőnev)élvezhető minőségben lehet zenét hallgatni.Azon pedig nem csodálkozok ha ennek a kettőnek a "vegyítéséből" egy drágább telefon jön ki,akinek nagyobb igényei vannak,és szeretne mind zenélni,mint fényképezni profi minőségben,kössön komoromisszumokat,és fizessen többet.Miáltal véleményem szerint ez a telefon több Walkmantól és Cyber Shottól elveszi a vásárlókat,nagy profitot fog termelni.

    Én továbbra is kitartok a véleményem mellett,miszerint nagyon szép ez a telefon.Belekötni mindig is belelehet valamibe,mert ahogy elnézem kap hideget meleget a telefon.Sony Ericssonék csinálhatnak bármit,sokan úgyis csak fikázni fogják,ez már biztos...:U
    Pedig innováció akad bőven náluk,tekintsünk csak lejjebb a telók "rangsorában",az alsó kategóriában is tudnak remek telefonokat csinálni. :K

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák