Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    "A talp egyébként egyáltalán nem csúnya, viszont ellentétben a hagyományos kialakítású állványokkal, a kijelző forgatását nem teszi lehetővé."

    Kedves elefant!

    Kérlek, mondd meg nekem, hogy mikor találkoztál utoljára olyan LCD TV készülékkel, amelynek forgatható talpa volt!? :F

    De komolyan... a fenti idézet alapján számomra úgy tűnik, hogy általánosnak tartod a dolgot.

    Miközben talán egy-két kisebb képernyős PHILIPS készüléket leszámítva, szerintem évek óta nem készül, és nem készült ilyen modellje egyetlen gyártónak sem.

    Én például az összes LCD TV esetében ezt tartom toronymagasan az egyik legkomolyabb problémának! Tudom, nem először írom le itt, és ez örök "vesszőparipám", de biztos, hogy nagyon sokan nem a falra akasztva használják a TV-t. Márpedig a legtöbb nappaiban, hálószobában (sőt, különösen ott, ahol időnként igény van arra, hogy az ember az ágyán végigdőlve tévézzen) igencsak fontos és hasznos funkció - lenne - a forgathatóság.

    Elképesztő, hogy erre nem gondolnak! Az már csak "hab a tortán", hogy a legtöbb készüléknek olyan komolytalan (jellemzően műanyag) talpa van, hogy a legkisebb szellő is felborítja a készüléket, ha hozzáér.

    A mi régi, közel 7 éves, 32 colos képernyővel ellátott, hagyományos (nem LED-es) PHILIPS PFL5322 televíziónknak kb. ujjnyi vastag, széles, tömör üveg talpa van. Na azt még szándékosan sem könnyű felborítani.

    Jól tennék a gyártók, ha visszatérnének ehhez!

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák