Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    válasz hibavissza #35 üzenetére

    :R

    Nem rajongók én semmiért csak van rengetek dolog amit, majd idővel nézek meg s vannak kedvencek na őket kiarchiválom.
    felhővel sza..sem érek asszinkron net miatt 2MB/s sajnos ez jutott ide, meg én fizikai adathordozó mellett voksolok. miért kell nekem net egy egszerű sorozat vagy film megnézéséhez vagy kedvenc zenéim meghallgatásához.

    Minőségi lemezek és minőség író (nem tíz Ft) kellenek hozzá + egy gép jó táppal.A HDD-k ben nem bízok 2TB felett bármikor bármi lehet és akkor 2TB oda, + nem mindent lehet beszerezni, (Pl szüleim régi Karády Kabos, Latabár stb zenéit régi minőségi forrásból átarchiváltam minőség Technics lemezjátszó + Pioneer előerősítő + a hozzátartozó dolgok (verbatim UAE) dvd+R lemezre
    Akkor ott vannak a családi képek mostanság nem annyira szokatlan a 10/15Mp képek kis tömörítéssel, sok video az utóbbi időben HD is (családi) eszik a helyett.

    Persze be kell vásárolni hozzá megfelelő lemezeket 1 írás és két backup 3 helyen tárolva. 25-50 GB BD-R (Panasonic) általában több 100 Dbés még nincsenek sehol a saját alkalmazások zenéim filmjeim sorozataim.

    Nem hurrogok le s nem nézek le senkit, de én próbálok a tutira menni, s melyik a jobb ha egy másolat pl 25-4.7 700MB tűnik veszik el vagy esetleg 2TB.

    Tudom ez pénz is, s pár 10 Millióban benne van 1998 óta, de ez miatt sok mindenről le is mondok, de nevelek majd gyermeket, eltartom a családom a szüleim mindezt úgy hogy megmarad ez az ún jó szokásom.

    Nem publikus, de Nettó 120 E -manapság nettó 210 E keresek és ebből élni is kell, vidéken Szolnokon +rezsi stb

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák