Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz M107 #37 üzenetére

    elhiheted pedig hogy az emberek nagy részének nincs adatmániája
    200gb videot nem filmre értettem, odaírtam utána hogy filmet sokan megnéznek aztán delete

    digitálissal 2003 óta (akkor 2mpx), de jelenleg 16mpx-ben fotózok és így nincs 200 giga anyagom 10 év alatt. Lehet szorozgatni, de ha még élek 40 évet, valószínűleg akkor sem lesz 2 teránál több.

    20 tera még 15 gigás 1080p-vel számolva is 1300 film, jó sok időd van hallod-e, ha csak napi egyet néztél meg, akkor is az elmúlt 4 évre volt esti programod. Van esetleg más hobbid is? Nem kötözködés, tényleg kíváncsi vagyok, mert amit felsoroltál anyagot az munka és alvás mellett körülbelül kitölti a napod hátralévő részét.

    nekem is van pár terányi filmem, de még a felét sem volt időm megnézni és már feleslegesnek tartom, mert ezentúl még ennyi időm sem lesz és még gyerekem sincs !!

    mi a fenének 1Tb program? (dokumentum gondolom kis részét foglalja)

    4 gépet, tabletet, laptopot, 3 telefon látok el szoftverrel és, így nincs 100 giga az egész szoftverbank, persze 2-3 évnél régebbieket letörlöm. Minek tároljam a win7 összes ingyom-bingyom release-t, meg szedjem le a fél internetet. Visszamenőleg sem tartok meg minden sz.rt, a 2.0-s firefoxot és a coreldraw 3-at azt hiszem nyugodtan letörölhetem.

    1,3 tera zene? na ezt mondjuk még megértem, főleg losslessből hamar összegyűlik

    (#39) M107: akinek van pénze arra hogy olyan eszközöket vegyen, amik ennyi anyagot termelnek (HD kamera, DSLR, stb), annak feltételezem akad pénze külső lejátszóra vagy kidobja hdmi-n a gép képét TV-re.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák