Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz ivógéptanács #37 üzenetére

    A kis integrált műveleti erősítőre gondolok (ami lehet hogy nincs benne) meg hogy van e értékelhető kiemelésre mód a szoftveres oldalon. Ha csak valami nagyon alap van benne az rettenetes élettelenül tud szólni fülessel azon túl, hogy erőtlen és halk is. Nincsenek nagy elvárásaim, mert el tudom képzelni, de azért ha van átlag, szar meg nagyon szar, akkor ne nagyon szar legyen már annak ellenére, hogy egyébként nem csúcstermék.
    Nyilván azért várok, vártam eddig is mert sajnálom rá a pénzt. Szóval a kérdés inkább az, hogy kell e tovább várni, mert árfekvésben nem fogok többet adni ilyesmiért. Ha drágább, akkor átkapcsolok "kell a kutyának" módba.
    Jó lenne egy jó hangú tablet kamera nélkül, csak ilyet hiába várok. Nekem az egész kamerásdi teljesen felesleges pedig. Ha képet akarok készíteni azt úgy is fényképezőgéppel fogom elkövetni aztán rátolom sd-re és amíg forgalom alapú szarrágás a szerintem drága mobilnet, addig meg videotelefonálni se fogok az is biztos, szóval az egészet lehagyhatnák róla felőlem. A VOIP ilyen-olyan "tiltása" is annyira balkán. Itthon ez a szarrágás, hogy beszélsz 20 percet valami mobilnettel és szakadozni kezd a netkapcsolat meg ilyenek. Gusztustalan.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák