Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALBY

    senior tag

    Az analóg csatikon meg csak röhögni tudok.
    Ha jól értem jön a tv adás, digitálisan, azt valamivel vesszük ami nem a tv mert annak ugye rikán van kép kimenete, de valamivel vesszük és analógra alakítva egy csirke kábelen továbbküldjük ennek, aztán vissza a tv felé mert amúgy meg azt is néznénk valahogy otthon egyébként. Közben ez az analóg benyelt jelet újradigitalizálja a maga módján, és elérhetővé teszi neten keresztül, amit a ha már nem tudok mit kezdeni a sávszélességemmel, megnézhetem az utcán. Mindehhez venni kéne ilyet, meg settopbox-ot, összefűzni és 24/7-ben járatni nehogy lemaradjak a barbárokköztről.
    Mindezt hányszor használnám egy évben? és főleg minek?

    Az hogy hogy fog nézhet ki a kép ezek után azt már nem is említem, de enm is ez a fontos.

    Ez nagyon izzadságszagú kütyü, de a MM-ben pár madárra biztos rá lehet sózni.

    Komolyan, a VHS a ShowView-val értelmesebb volt a maga idejében.
    Vagy árulhatnának ők is felvételre idomítható settopbox-ot, esetleg mobilappról is megkérhető lehetne egy felvételre,
    de legalább is ezt a dolgukat abban megvalósítva.

    Nem tudom mikor van az a szitu hogy egy tévéadásra lennék kíváncsi, & nem vagyok otthon,
    & azt nem tudom előre, & nem tudom előre felvenni, & csak pont akkor akarom megnézni,
    & olyan fontos mégsem streameli semmilyen adó vagy mások, & épp ketyeg otthon ez a sok összedrótozott cucc, & nálam meg épp van mobil széles nethozzáférés
    Mi ez az olyan fontos műsor?

    Namost ha lett a telefonodon széles net:
    -stream-ből megnézem a tv adást, arra érdemes tévétársaságtól
    -futhat otthon NAS, FTP server, de akár csak a router vagy a media lejátszó a rádugott wincsivel, amin elérem a filmjeim zenéim, sorozataim
    -persze ha rendesen streamelnék az adók az adásaikat is, akkor fel sem merülne ilyen marhaság

    Vagy csak veszek egy USB-s dvb-t tunert és OTG miegyébbel ráberhelem a telefontra/tabletre.
    De ha találnék wifit inkább a stream.
    Leginkább egyiket sem mert baromságnak érzem.

    Szóval nem érzem hogy bármire is jó lenne valójában (és nem csak nekem), nem old meg eddigi semmilyen értelmes problémát.

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

Új hozzászólás Aktív témák