Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz sith7 #60 üzenetére

    Nem, és ugyanezzel a géppel pénteken látta a követ/az általa okozott tágulatot.

    Tudom mit kell nézni, de gondolj bele: péntek éjjel óta egy fehér edénybe pisilek, látnom kellett volna, ha abban más is van. Ez alól egyetlen kivétel volt, mikor rámjött az antibiotikum miatt a szapora szombaton, akkor ott nem volt idő "edényezni", mikor a wc-n ültem, jött minden. Viszont másnap reggel még ugyanúgy fájt a hátam, arra keltem. Ha belegondolok, ezután már inkább csak tompa fájdalmaim voltak, semmi erős, de én ezt a gyógyszereknek tulajdonítottam.

    Tondi: Tisztában vagyok azzal, hogy nem tűnhetett csak úgy el, a dokinak mondtam is, azt mondta, marad a bő folyadék bevitel, megy egy gyógyszer, még az lehet, hogy olyan kicsi a kő, hogy nem látszik ő maga, vagy az általa okozott tágulat az ultrahangon. Szóval nyomassam, és figyeljem, hátha mégis kijön valami. 3 hét múlva vizelet vizsgálat,ha bármi para lenne, menjek.

    Így élni/dolgozni menni elég para, de mit is tudnék csinálni? El tudok menni magán rendelésre itt Pesten, de ott is mi lesz? Lesz egy vizsgálat, meg egy UH 15-20 ezerért, röntgen-t nem csinálnak szerintem, vagy ha igen, tud valaki ilyen helyet?

Új hozzászólás Aktív témák