Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KAMELOT

    titán

    válasz Pantok #79 üzenetére

    Lényegében ez is igaz. mondjuk én egész nap elég sokat gépelek. Tehát itt szó sincs a billem esetében, hogy egyik gomb könnyebben jár a másik meg nehezebben vagy nem működik. A lényeg az, hogy régen még minőségi cuccokat rakta össze olcsó pénzért.
    Manapság már trend, hogy tragi cuccokat raknak össze. Tisztelet a kivételnek!
    Igen valakinek fontos a kényelem. Csak a kényelem a billek esetében nem 20 000ft-os áreltérésben kéne, hogy megjelenjen. De mindegy az egész mert mindenki azt vesz ami neki a legjobb. Tehát én mindig arra törekszem, hogy a gépemet olcsó / minőségi cuccokkal szereljem fel. Egy jó billért hajlandó vagyok adni max. 10K-t. Többet nem.

    (#82) wwenigma: mondjuk nemértem én sem mi köze egy billnek a FPS statokhoz. Én az 1000ft-s billen is ugyan úgy tudom nyomni a gombokat, mint a 30 000ft-os billen. Tudod ők használnak 30 000ft-s gombokat, mi meg pár fityingeseket. De a léyneg ugyan ott van.
    Ja és ahogy itt valaki írta, hgoy elkoptak a gombok. Hát nekem a kopás jelei sem látszódnak még. :) :) :)

    V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Új hozzászólás Aktív témák