Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz cucka #39 üzenetére

    moonman:"ugyanis IE biztonságos"

    Bocs, de ezert most ritualisan korberohoglek.

    cucka: speed dial tokeletesen hasznalhato , tobb ertelme van, mitn az utolso odlalakat speedialozni. Szerintem az a baromsag. Miert is? Mert egy mai normalis gonbeszonek mar illene tudnia az utolso oldalakat megjegyezni, s kovetkezo inditaskor azokkal kezdeni. FF3, Opera tudja. IE7 pedig a beallitott kezdooldalakkal indit.(az sem feltetlen rossz, de nem a legkenyelmesebb.) Es ha a fontos, gyakran latogatott oldalakat hasznalod, akkor tok jo a speed dial Operaban, kulonosen, hogy nem csak uj odlalra mukodik, barmely oldalon megejtheted, barmikor. ctrl+szam s mar ott is van ami kell. Nem cacheli, hanem midnig frissen tolti be, ami szerintem nem baj. A letolteskezelo meg integraltan kifejezetten hasznos alkalmazas szamomra. A levelezokliens necces, lehet jo is, lehet rossz is, nem tudom eldonteni. A beepitett adblock szitnen kellemes, jo, midnenfele plugin nelkul mukodve.

    Hogy a Chromerol mondjak valamit: azon a gepen, amelyiken FF, IE es Opera tokeletesen funkcional, a Chrome meg sem moccant. Semmit nem tudott behozni, csak az egyebkent zsenialisan frappans hibauzenetet bamulhattam. Talan a hiba nem bennem keresendo. S a legfrisebb, akkori Operahoz kepes semmit nem lattam ujnak a feluleten sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák