Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Dark Archon #18 üzenetére

    Írásom kategóriája: igaz mese.
    A történet valós, a szereplőknek viszont én kölcsönöztem gondolatokat. Én beszélek a fa, a bokor nevében. Vagyis mivel úgy akarom, még egy fa, bokor is megszólal.

    Ami a kutyát illeti, jól érzi magát egy panel lakásban. Na nem a vasbeton vonzó számára, hanem az, hogy szeretett gazdijával élhet.
    Avagy nem kellett volna befogadnia az öregnek? Meglehet. Hadd kóboroljon csak csontsoványan, és talán lenne olyan kegyes hozzá a sors, hogy megajándékozza a gyors halállal, mondjuk elüti egy kamion.

    Ha az veszélyeztetése egy csecsemőnek, hogy egy kutya megnyalintja az arcocskáját, akkor rengeteg csecsemő veszélyeztetett. Amelyik család kutyát tart, annál bizony jó esély van egy kis nyalakodásra. Megjegyzendő, a kutya nyálának gyógyhatása van.
    Talán kéne egy törvényt hozni, mely szerint csecsemők egy kilométeres körzetében tilos kutyát tartani, sétáltatni...

    Neked nem tetszik írásom, és talán igazad is van. A sokezres tagságból mindössze páran jelezték, hogy nekik igen. Ezek szerint sokezer tag arra sem méltat, hogy leszóljon. De az is lehet, hogy csak kíméletesek.

    Köszönöm a véleményed. Érdekes.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák