Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz XuChi #49 üzenetére

    hát igen... régebben jobban adtak a színvonalra... és ez mostanság csak 1-2cégről mondható csak el... minden játékba beletolnak 100féle új effektet, hogy megmutassák: kell az új hardver meg a 10.1es dx és a vista is... játékélmény meg a béka segge alatt van... 486dx4-en, 16mega rammal 1megás tridenten játszottam már diablot és hellfire-t pl és most a 3800+-al, 2giga rammal és 9600gt-vel is elő szoktam venni... ez a durva... az újabb játékokra meg ráunok gyorsan... szépnek szépek, de szinte csak benchmark szerepet töltenek be az életemben... (csúnya dolog, de torrentről leszedés után 1-2nap és kapják is a shift+delt) 1-2 kivétel van csak... pl a jericho, ami nekem speciel nagyon tetszett... de főleg csak clive barker neve miatt :) (többek között hellraiser sorozatot láttam tőle meg pár könyvét olvastam) erről most eszembe is jutott, hogy felteszem újra az undying-ot :D (kb 10szer vittem végig...) ja meg új játékok közül a fallout3 ami még jó lett... krájzisz, farcry2, új nfs, ra3, sacred2 meg még csomó nagy csalódásom volt a közelmúltban :( már szinte csak a blizzard tartja bennem a reményt... pedig régen voltak játékok, amikkel napokat át tudtunk játszani nonstop... pl deus ex, avp1, régi nfs-ek, ra1-2, wc1-2-3, resident evil 1-2-3, prince 1-2 és még vagy millió olyan játék, amik összesen nem töltenének meg 1 dvd-t :)

    apropó, kicsit más téma... tudtok valamit a rage motorról? ezt használja a gta4 is, ha jól tudom... erre viszont kíváncsi leszek, mert a gta sorozat sem okozott eddig nekem csalódást...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák