Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Khan13 #46 üzenetére

    én csak álmodoztam ilyenről mindig... :) de pár helyen játszottam rajta... amúgy a specifikációja az élő példa arra, hogy a játékok nem attól jók, ha izomgép kell hozzájuk és a csiliviliről, az 1000féle újabbnál újabb effektről meg a magas felbontásról szólnak... :) csak sajnos ezt a játékfejlesztők újabban teljesen elfelejtik és a "csomagolásra" mennek rá mindenhol... :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Khan13 #46 üzenetére

    A RAM és a VGA nem függ össze. A memóriaárak a padlón vannak, és minél több van belőle, annál jobb, miért ne lehetne benne +2Gb még? 6000Ft-ért megkapod amúgy is. Csak a Vista egészséges működéséhez kell 2Gb, és különben is vannak játékok, amik nagyon szeretik a memóriát, míg mondjuk más nem annyira lényeges. Én pl. a 2004-es Zoo Tycoon-nal gyönyörűen megetettem egyszer másfél Gb-ot, miután félig már kész volt és benépesült az állatkert:). És az a procira, VGA-ra annyira nem kényes, legalábbis mai színvonalon nem, mivel akkor a csúcs is 1 magos volt, és épp csak megjelentek a 64bitesek, mikor az a játék kijött, és éppen csak megjelent az X800 és a Geforce6.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák