Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enci1983

    senior tag

    válasz HardSanyeee #18 üzenetére

    Itt a legnagyobb szó alatt nembiztos hogy a fizikai méretekre gondolt. Valószínű az érintőkijelző ami 2,6 hüvelyken akkoriban nem volt kicsi, valamint a 4 GB tárhely sem. Ám nekem a W300i volt az első Walkman telóm, szinte minden barátnőmnek olyan volt, sőt volt amelyiknek több is :D . Majd az EISA díjas W910i amely ha jól emlékszem 2008-ban volt az év telója de nyugodtan javítsatok ki ha tévedek. Majd a W980i amit a W995i követett. Ezért lehet majd kapok a fejemre hogy elvakult fan vagyok de büszkén kimerem állítani hogy multimédiában a Sony Ericsson volt a mérvadó, majd a többi gyártó szépen elkezdte koppintani és olcsóbban kínálni a zenés mobiljaikat, ezért szorultak ki a felső kategóriábol és csútsztak egyre lejjebb. Szó mi szó igazán minőségi telókat kínáltak, minőségi tartozékokkal. Szegényebb lett volna a multimédiás mobilpiac nélkülük, arról nem is beszélve hogy ők adtak ki elsőként megapixeles telót. Nah de ez már nem ide tartozik. Mindenesetre én imádtam a telóikat hisz most is egy készüléküket használom :)

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

Új hozzászólás Aktív témák