Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pista59

    senior tag

    válasz k. #139 üzenetére

    Lehet, hogy nem pontosan olvasta, de tényleg nem tudom, mennyi az ára, és hol.
    SAR érték? Nálunk vannak ilyen szabványok.
    Ez az akármi itt is forgalomban lesz?
    Tudod, ugye, hogy a legtöbb bánya baleset Kínában van?
    Pedig nálunk megvannak a biztonsági előírások. És Kínában?
    Szerintem azért nem mindegy, hogy kinek szánták.

    [ Szerkesztve ]

    A győztes féreg irtó baktérium

  • Bathory Peti

    aktív tag

    válasz k. #144 üzenetére

    ez jó. :C

    További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

  • luke.

    aktív tag

    válasz k. #141 üzenetére

    Nem olyan rossz ez a telefon, mint le lett írva! Aki ilyet vesz egyértelműen tudja, hogy ez egy másolat és NEM várja el tőle az iPhone színtet. De ezt a sznob almásoknak nehéz felfogni! A videón egyértelműen látszik, hogy a telefon működik és használható arra amire való!
    Sőt egy dologban biztosan jobb, a beépített anternában! :K

    Amúgy gondolom csak nekem tűnt föl, hogy te valami beépített, fizetett bólogató és mindenben vakon egyetértő emberke lehetsz!

    A hozzászólás a 86.101.168.96 IP címről született (Bog kedvéért).

    [ Szerkesztve ]

    +SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

  • luke.

    aktív tag

    válasz k. #157 üzenetére

    Mint írtam nekem van saját véleményem függetéenűl barátságtól, és haverságtól. Ha úgy gondolom, hogy korrekt amit leírt látatlanúl vagy úgy, hogy láttam az eszközt akkor azt írom le, ha nem akkor nem. Én nem fizetett ember vagyok, hogy mindíg ugyan azt írjam...

    Akkor a kérdésem az (és sokaknak) hogy egy klón telefont miért nem lehet úgy nézni, hogy az egy klón telefon? Aki ilyet vesz tudja, hogy klón és nyilván azért veszi, mert az eredetihez hasonlító kinézet tetszik neki. Ezen kívűl az eredeti töredékéért kap egy telefont ami működik.
    Lehet róla telefonálni; SMS-t, MMS-t írni, néhány poénos dolgot is beleraktak. Fényképező lényegtelen aki szép képet akar az vesz digitális fényképezőt, MP3 és multimédia lejátszás fölösleges amikor egy napot alig bírnak a készülékek jelenleg.
    Ha már Rusi rajatad keresztűl kommunikál kérdezz meg tőle egy szakmai dolgot! És írd ide le a válaszát. Érdekelne, hogy mint szakember hányféle dugaljt ismer (nem szakavatottaknak konnnnnyyyyyektor)? Mert az a töltő nem kuka!

    A hozzászólás a 86.101.168.96 IP címről született (Bog kedvéért).

    [ Szerkesztve ]

    +SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

  • luke.

    aktív tag

    válasz k. #160 üzenetére

    Én nem tudom összerendelni az arckönyv és az itteni nikneveket, és valahogyan nem is érdekel kihez mi tartozik! Az a Rusit (ezt a nevet nem szeretem, mert óvodás!) minősíti ha te ilyen információk birtokában vagy, mert mi nem ismerjük egymást!

    Akkor az a Rusi szakmai véleménye a dugaljakról!
    Tehát a mobil töltők többsége nem védőérintkezős (földelt). Mondjuk én még nem láttam védőérintkezőset de lehetséges.
    A (falba szerelhető) dugaljaknak két szabványos fajtájuk van a védőérintkezős és a nem védőérintkezős. A védőérintkezős mindegyike süllyesztett, míg a nem védőérintkezős típusból van nem szüllyesztett és süllyesztett, de ennek a mélysége kisebb, mint a másik típusé.
    Tehát a töltő amit a mobilkészüékhez adtak jó és nem kuka! A rövidebb villa ugyanis bele megy és érintkezik a neki megfelelő védőérintkező nélküli dugaljakba. Gondolom a megszokás miatt nem lett kipróbálva a megfelelő dugaljban. ;)

    A cikkel nincsen baj, van benne szakmai és itt-ott humoros rész ill. néhol megpróbál az lenni. Ami nekem nem tetszett az a végzettségnek megfelelő szakmai tudás hiánya és az, hogy nem különálló klón kategóriában van kezelve a készülék.
    Szerintem az ár/érték arányra adott -100 pont nem reális. Miért is várnánk el egy klóntól az eredeti ár töredékéért, hogy olyan lesz, mint az eredeti?! Akinek tetszik és ilyet akarna venni vagy más klónt miért ne?!

    A hozzászólás a 86.101.168.96 IP címről született (Bog kedvéért).

    [ Szerkesztve ]

    +SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

Új hozzászólás Aktív témák