Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galocza

    aktív tag

    válasz galocza #40 üzenetére

    még pár gondolat a cikkhez, hd3 felhasználói szemszögből. próbálom kizárni a megvettem-próbálom-magam-és-mások-előtt-igazolni-a-vételt mentalitást.

    "selymes tapintású burkolattal vonták be a házat"
    én ezt nagyon értékelem, mind esztétikailag, mind tapintásra, mind csi (ujjlenyomat) szempontjából barátságosabb mint... nagyjából mint bármi más. egy fémháznak viszont biztos jobb a hővezetése, de akár matt, akár fényes ennél csak rusnyább lesz. telefonomon a szilikontok, netbookomon a borítás ilyen - és jó hozzájuk nyúlni.

    "takaróelem alatt két USB 3.0 aljzat található, eléggé elcsúfítja a kis számítógépet, ha ezekbe pendrive-ot vagy USB kábelt dugunk" és
    "Szerintünk a gyors adatátvitelhez való USB 3.0 kapukat hátratehették volna, hogy a két, megjelenést csúfító előlapi USB-t csak akkor kelljen használni, ha a hátsó négy már betelt"
    ebben tévedhetek, de bárhogy töröm a fejem, semmi nem jut eszembe, ami állandó kapcsolatot igényel és usb3at. hátra az ember egeret, billentyűzetet, nyomtatót, ilyesmit dugdos, előre meg ideiglenes adattárolókat. ezek igénylik a nagyobb sebességet (ha usb3asok egyáltalán és igénylik), ezeket meg hadd ne kelljen már a seggébe dugdosni. hogy az elejéből kiáll - hm, ezért hány gépházat, televíziót stb rovunk meg? bedugom, másolok, kiveszem. jobb, mintha forgatni kellene, megkeresni az usb3at, jaj, anyu épp abba dugta az egeret, átdugom, berakom, kivételkor megint forgatom - marhaság. ezért is van lefedve - alkalmi használatra való.

    "Teljes terhelésen (...) 36 wattot fogyasztott"
    ez tényleg szemtelenül soknak tűnik, de megnézve az utolsó 4 ultrabook cikketeket (ezekhez hasonlítjátok), azoknál min 25, de inkább 35 watt körüli értékeket írtatok. szóval sok, de nem annyira.

    játékra az ember nem ilyet vesz (ismerd közönségedet!), de mindennapi használatra jók ezek azért. viszont ilyesmibe meg tényleg inkább brazos, elég az a hd3ba és a netbookomba is. én a barebone-nal kísérleteznék, mivel az árra, a merevlemezzel és a lassabb rammal együtt még mindig nincs mentség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák