Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galocza

    aktív tag

    több helyen elhangzott, hogy nem való a nappaliba...
    mert mi való?
    édesanyámnak vettünk az itteni cikken felbuzdulva brazosos hd3-at, nem kellett megbánni. a tv-t hdben meghajtja, filmezni, képeket nézegetni, offiszozni, böngészni remekül tud, erre bőven elég, s gyanítom, az lesz 2-3 év múlva is. a teljesítményt érzésre 1 dolog fogja vissza, a vinyó - de erre teremtette isten a sleep módot... szexi kis doboz a sok ronda nagy doboz között. mert mi is van a környékén? egy régi, marha nagy bravia, egy műholdasos doboz, dvd-lejátszó, és egy öreg hp tintasugaras és egy wii - mindez hálószobában.
    messze ez a legcsinosabb a sok hóbalevanc közül.
    a nappaliban - mert ugye erről volt szó - van egy még marhanagyobb bravia, műholdas izé, a térfigyelő vezérlője és monitora, dvd-lejátszó, és egy laptop ami valójában fix. ha ott lenne, ott is a hd3 lenne a legszebb.
    az ár az tényleg elszállt csöppet. ha annak idején kis országunkban kapható lett volna vmi olyasmi, mint amit végül magamnak megvettem (lenovo edge e135 vagy vmelyik testvére az x sorozatból), az lett volna. de nem volt. szülői felhasználásra ideális, csendes, keveset eszik, abszolút nem feltűnő vagy zavaró, még a solitaire is elmegy rajta 8).
    szerintem megvan a helye a palettán, bár sem ennek, sem a hd3nak nem tudom mivel igazolják az árát...

    ja és ha "nem való nappaliba", rakd be a könyvek vagy dvd-k közé. elfér. vagy a fiókba. vagy ragaszd az asztal alá, ha ANNYIRA nem tetszik 8P.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák