Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sztgyi

    csendes tag

    válasz -=RelakS=- #347 üzenetére

    Nem tudom, kaptál-e választ erre a kérdésedre: "UPC Mediacard ... Ha elmozgatom a csatornát olyan helyre, ahol szeretném megtalálni, akkor 10-20 percen belül a tv átrakja a -1. programhelyre..."

    Amikor én Médiacardot kértem a "második tv-hez", melyet a közeli UPC-s "ügyfélkapcsolati ponton" vettem át személyesen, akkor az ügyintéző valami olyat mondott, hogy a csatornák sorrendje nem változtatható.

    A 20"-os Technikánk kb. tíz napja volt meg. Kezdetben az analóg csatornákat néztük, de a képminőség (még ennél a kicsi tévénél is!) nagyon gyatra volt az analóg vételnél. Ami a képminőségnél is jobban bosszantott, hogy program váltáskor gyakran kellett a kép oldalarányt is váltani, mert ezt nem kezelte ez az új TV automatikusan. Minket nagyon bosszant, ha a kép torz. Viszont a csatornák sorrendjét úgy rendeztem, ahogy akartam. Ezen a helyen egy 15"-os SD 4:3-as LCD tv üzemelt, volt egy megszokott, bevált listánk a programokról, eszerint rendeztem a programokat.

    A digitális vételnél, a card-dal szép a kép, nincs gond az oldalarányokkal. Digitális módban van auto oldalarány váltás, míg analóg vételi módban nincs.

    Megpróbáltam átrendezni a csatornákat a megszokott módon, ment is símán. Akkor lepődtem meg, amikor másnap reggel bekapcsoltam a kis tévét, a csatornák sorrendje visszaállt az "eredetire".

    [ Szerkesztve ]

  • kanyi51

    senior tag

    válasz -=RelakS=- #336 üzenetére

    Megoldásod van rá? nekem is ez van, bár tegnap előtt vettem a tvt. És nem médiacard, meg box hanem simán antenna és kábel beállításokon.

Új hozzászólás Aktív témák