Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    Nekem 1 bajom van még mindig a plazmával: Hogy a legnagyobb és legjobb gyártó megszünteti a technológiát, és átáll OLED-re. És nem azért, mert ilyen kedve van. 3 éve legalább csökken a plazma eladás, és ezt a legtöbben az lcd térnyerésével magyarázzátok. De kérdem én, miért? Mikor az elmúlt 6 lcd tv teszt alatt csak azt hallani az itteni fórumokon, hogy a plazma mennyivel jobb mennyivel olcsóbb, és mégis... Marketing? Emberi hülyeség?? Ennyien vakok? Ugyanmár...

    Netán ennyire drága a panel gyártása? Akkor lehet olcsón adják, kicsi az árrés, önmaguk alatt vágják/vágták a fát. Magyarázzátok már el, mert minden eladási statisztika mást-mást mutat. Ha olyan jó lenne a plazma, minden hülye azt venne és nem lcd-t.

    Nem akarok még nagyobb vitát generálni, csak már marha kíváncsi vagyok erre a kérdésre más szemszögből, mert akárhányszor mentem az idén tv-t nézegetni, a plazmák mellett mindig simán elmentem, sőt a Pana már jó ideje eltűnt minden nagyobb áruház polcairól (vagy el vannak dugva???). Okok???

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák