Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • x401

    csendes tag

    válasz PodMAN #23 üzenetére

    Hello,

    Nem 400eFt, hanem 350eFt (igaz ez a d6500-as ára, de nincs számottevő különbség a 6500 és 6530 között). A D7000 pedig 90eFt-tal drágább, és szerintem az azért igenis sok.

    Én hosszas gondolkozás után egy ilyen mellett döntöttem, és nem bántam meg.
    Jobban nézett ki, mint a tavalyi (C6000), és egymás mellett látva, összehasonlítva a d5500-tel, ennek sokkal folyamatosabb volt a képe.

    Első körben sajnos egy 1 subpixel hibás jutott belőle, de jól működött a samsung pixel garancia, és már hozták is házhoz az újat, aminél már nem volt hiba.

    Néhány hetes tapasztalat alapján:
    - A kép nagyon jó. (bár én nem tesztelek hetente 1-2 hasonló kategóriás tv-t).
    SD-s adásoknál sokat javít a képminőségen.
    - Csatlakozók jók, bár elfért volna rajta még egy RCA Audio out a hülhallgatós mellett (vagy a fülhallgatósnál lehetne állítani, hogy levegye-e a TV hangját).
    - Tükröződés van, de nem zavaró, mert nincs mögöttem ablak.
    - Clouding-ot nem látok, főleg azért, mert nagyon ritkán nézek fekete képernyőt tök sötét szobában. Ha esetleg mégis ilyenre támadna ingerem, akkor kikapcsolom a TV-t és egyből sehol egy felhő.
    - 3D egyenlőre nem zsibbaszt, de azért adhattak volna ajándék szemüveget a TV-hez (mondjuk 5 darabot). Nem adtak.
    - SmartTV: Jó próbálkozás. Lehetne egy kicsit több alkalmazás. Mind1. Fejlesztő környezet letölthető. Már csak idő kellene írni rá valamit. A nyerő a Yoga program, bár nem nekem, hanem a páromnak.
    Web böngészőtől többet vártam. Nagyon lassú.
    - All share: jó. PC-ről film lejátszás simán megy, bár WIFI-n a 12GB-os FullHD film néha megakadt tölteni. Szerintem ha vezetéken menne a LAN a TV-hez, akkor nem lenne ilyen gond. Android telefonról a kép nézegetés rendben ment, de a video lejátszás akadt.
    - Média lejátszó: Nekem tökéletes (bár én azon kevés puritán felhasználó közé tartozom, aki csak mkv-t és avi-t néz).
    - Fogyasztás: Alacsony energiatakarékosságon használva: 52 W
    - Amit még nem próbáltam, de tervben van: LAN-ra kötni; Input lag-ot nézni és ehhez kapcsolódóan próbálni rajta egy FPS-t (mondjuk BFBC2-t).

    Hát ennyi.
    Üdv,
    Szabi

  • determinator

    csendes tag

    válasz PodMAN #23 üzenetére

    Szép is az ára.

    "Ezért jobb a dinnye mindnél... rengeteg magja van." By: KaiotEch

Új hozzászólás Aktív témák